Membrany dachowe OCMB Olsztyn

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie

Membrany dachowe to doskonała izolacja poddasza, która z jednej strony chroni dach przed wnikaniem pod połacie dachowe wilgoci, a z drugiej pozwala wyprowadzać na zewnątrz parę wodną skumulowaną pod nimi. Membrana dachowa to rozwiązanie bardzo lekkie, znacznie tańsze niż izolacja z papy i bardziej uniwersalne. Membrany dachowe w większości przypadków można stosować na pełnym deskowaniu oraz konstrukcji z łat i kontrłat, a ich główną zaletą jest paroprzepuszczalność, dzięki czemu pomieszczenia w budynku są znacznie mniej narażone na zawilgocenia.

 

Membrany dachowe AVALINE w OCMB Olsztyn

Wszystkie membrany dachowe marki AVALINE są membranami trójwarstwowymi, dzięki czemu doskonale chronią poddasze i odprowadzają nagromadzoną pod połaciami dachu parę wodną na zewnątrz. Zapewnia to warstwa funkcyjna, znajdująca się pomiędzy dwoma warstwami materiału wykonanego z polipropylenu.  Jest ona skonstruowana w ten sposób, aby jej wierzchnia strona nie przepuszczała wilgoci, natomiast od spodu znajdują się w niej mikropory, dzięki którym para wodna może przenikać na zewnątrz. Membrany AVALINE charakteryzuje duża wytrzymałość mechaniczna – odporność na rozciąganie, rozdzieranie oraz proces starzenia. Membrany AVALINE są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia człowieka. Membrany dachowe to idealne rozwiązanie przy budowie domu – zarówno dla wykonawców, jak i użytkowników. W ofercie marki AVALINE znajduje się cały przekrój grubości membran, dzięki czemu każdy Inwestor będzie mógł dopasować naszą membranę do swoich potrzeb. Każda membrana marki AVALINE to membrana wysokoparoprzepuszczalna, dzięki czemu zapewnia najlepszą ochronę Twojemu domowi.

SPRAWDŹ OFERTĘ MEMBRAN AVALINE.

 

Membrany dachowe DORKEN w OCMB Olsztyn

Wprowadzając kompletne rozwiązania dla dachu i piwnic, firma DÖRKEN ustala nowe miary jakości. Firma DÖRKEN GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA® do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach. Marka DÖRKEN to jeden z najbardziej uznanych światowych producentów membran dachowych i systemów izolacji budowlanych. Membrany dachowe DÖRKEN uznawane są za produkty o najwyższej jakości, co potwierdzają także Klienci z Olsztyna oraz Mławy.

SPRAWDŹ OFERTĘ MEMBRAN DÖRKEN.

 

Membrany dachowe IVT w OCMB Olsztyn

Przed ponad dwudziestoma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT, której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. Produkty te w największym skrócie można podzielić na: produkty do dachów spadzistych, technikę montażu i mocowań do dachów i ścian oraz produkty do dachów płaskich. Podczas całej działalności firmy IVT rozszerzał się znacząco asortyment, a także zwiększał się zasięg działania na kraje ościenne oraz Skandynawię i Europę Wschodnią.

SPRAWDŹ OFERTĘ MEMBRAN IVT.

 

Membrany dachowe MDM w OCMB Olsztyn

Firma MDM z siedzibą w Cieszynie działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty MDM charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości (BBA, CSTB, ZVDH). W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim membrany oraz akcesoria dachowe.

SPRAWDŹ OFERTĘ MEMBRAN MDM.

 

Membrany dachowe COROTOP w OCMB Olsztyn

Marka COROTOP to system wysokiej jakości materiałów dachowych służących do hydroizolacji i efektywnej wentylacji dachów skośnych. Firma oferujemy trójwarstwowe, wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe w dowolnych gramaturach, paroizolacje, wiatroizolacje, różne warianty taśm kalenicowych, kominowych, elementy okapu, kosza, komunikację dachową, okna dachowe, wyłazy dachowe i ochronę przeciwśniegową.

SPRAWDŹ OFERTĘ MEMBRAN COROTOP.