Akcesoria dachowe w OCMB Olsztyn

Akcesoria dachowe to często niewidoczne elementy pokrycia dachowego, ale to one decydują nie tylko o całościowym wyglądzie, ale także o trwałości dachu. Wśród akcesoriów dachowych znajdują się takie elementy jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, ochrona przeciwśniegowa, komunikacja dachowa, spinki do dachówek, wkręty do blachodachówek, kratki wentylacyjne z grzebieniami, ochrona przeciwko ptactwu, wsporniki łat, kominki wentylacyjne oraz kosze dachowe. W ofercie OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie oraz Mławie znajdują się najlepsze akcesoria dachowe renomowanych polskich, oraz europejskich producentów.

 

Akcesoria dachowe AVALINE W OCMB OLSZTYN

AVALINE to marka pokryć i akcesoriów dachowych tworzonych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku firmie przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się to dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE, mają Państwo pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.

SPRAWDŹ OFERTĘ AKCESORIÓW DACHOWYCH AVALINE.

 

Akcesoria dachowe IVT W OCMB OLSZTYN

Przed ponad dwudziestoma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT, której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. Produkty te w największym skrócie można podzielić na: produkty do dachów spadzistych, technikę montażu i mocowań do dachów i ścian oraz produkty do dachów płaskich. Podczas całej działalności firmy IVT rozszerzał się znacząco asortyment, a także zwiększał się zasięg działania na kraje ościenne oraz Skandynawię i Europę Wschodnią.

SPRAWDŹ OFERTĘ AKCESORIÓW DACHOWYCH IVT.

 

Akcesoria dachowe MDM W OCMB OLSZTYN

Firma MDM z siedzibą w Cieszynie działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest przodującym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty MDM charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości (BBA, CSTB, ZVDH). W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim membrany oraz akcesoria dachowe.

SPRAWDŹ OFERTĘ AKCESORIÓW DACHOWYCH MDM.

 

Akcesoria dachowe COROTOP W OCMB OLSZTYN

Marka COROTOP to system wysokiej jakości materiałów dachowych służących do hydroizolacji i efektywnej wentylacji dachów skośnych. Firma oferuje trójwarstwowe, wysokoparoprzepuszczalne membrany dachowe w dowolnych gramaturach, paroizolacje, wiatroizolacje, różne warianty taśm kalenicowych, kominowych, elementy okapu, kosza, komunikację dachową, okna dachowe, wyłazy dachowe i ochronę przeciwśniegową.

SPRAWDŹ OFERTĘ AKCESORIÓW DACHOWYCH COROTOP.