Rynny i podbitka w OCMB Olsztyn

Odpowiednie odprowadzenie wody z połaci dachowych decyduje o zachowaniu dachu w dobrej kondycji przez wiele lat. Systemy rynnowe PCV oraz STALOWE dobierane są każdorazowo do konkretnego dachu – wybierane są odpowiednie średnice rur spustowych oraz rynien. Wśród producentów systemów rynnowych oferowanych przez OCMB Materiały Budowlane znajdują się czołowi producenci systemów odwadniania w Polsce – WAVIN, GAMRAT, BUDMAT, PRUSZYŃSKI czy RUUKKI. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rynny tradycyjne, jak i kwadratowe oraz systemy bezokapowe. Producenci systemów rynnowych oferują także podbitki dachowe, wykonane z PCV lub stali, które pozwalają estetycznie wykończyć okap dachu a także chronić dach przed szkodnikami i zapewniać odpowiednią wentylację.

 

RYNNY SYSTEMY RYNNOWE WAVIN W OCMB OLSZTYN

Rynny WAVIN to oryginalne wzornictwo, elegancja i estetyka. Zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać 100% wody deszczowej. Można śmiało powiedzieć, że przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Systemy rynnowe WAVIN Kanion i WAVIN Rosa uznawane są przez wykonawców za rynny PCV najwyższej jakości. WAVIN to także producent wszelkiego rodzaju systemów odprowadzania wody i nawadniania terenów.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN WAVIN.

 

RYNNY SYSTEMY RYNNOWE PODBITKA GAMRAT W OCMB OLSZTYN

GAMRAT jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych z PCV oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. GAMRAT to producent wysokiej klasy systemów rynnowych ze stali (Stalgam, Magnat) oraz PCV. W ofercie firmy GAMRAT znajdują się również podbitka dachowa, deski tarasowe, a także szeroko pojęte systemy odwodnień.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN GAMRAT.

 

Stalowe orynnowanie Siba, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Przeznaczone są nie tylko do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z dachu, zapewniają także odpowiednie wykończenie elewacji budynku. Orynnowanie Siba to kompletne systemy zawierające wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej. Oferta obejmuje rynny, rury spustowe, haki oraz innowacyjne akcesoria w wielu kolorach i rozmiarach. Systemy rynnowe Siba objęte są 30-letnią gwarancją.

 Poznaj ofertę marki Siba

 

RYNNY SYSTEMY RYNNOWE NIAGARA BLACHY PRUSZYŃSKI W OCMB OLSZTYN

Firma BLACHY PRUSZYŃSKIE oferuje prócz wysokiej klasy blachodachówek, kompletne systemy rynnowe NIAGARA. Są one dostępne w wersjach: Ocynk, Tytan-Cynk, Tytanium-Aluminium oraz Miedź. Wysokiej klasy stal użyta do produkcji rynien oraz specjalne powłoki zabezpieczające zapewniają ich długoletnią ochronę oraz zachowanie estetyki.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN NIAGARA.

 

RYNNY SYSTEMY RYNNOWE BUD MAT ProAqua oraz stalowy Flamingo W OCMB OLSZTYN

BUDMAT oferuje swoim klientom dwa systemy odwadniające – PCV ProAqua oraz stalowy Flamingo. Systemy rynnowe BUDMAT zyskały na polskim rynku dużą popularność dzięki swej jakości oraz przystępnej cenie. Na terenie Olsztyna oraz Mławy rynny BUDMAT sprzedajemy zarówno do budów indywidualnych, jak i przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Najwyższa jakość surowców wykorzystanych do produkcji rynien ProAqua oraz Flamingo gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN FLAMINGO.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN PRO AQUA.

 

SYTSEMY RYNNOWE RYNNY AVALINE OCMB OLSZTYN

Rynny AVALINE to bardzo dobrej jakości systemy rynnowe  PCV oraz stali. Są one doskonałym wyborem na wszelkiego rodzaju inwestycje – od budynków gospodarczych i domów jednorodzinnych po biurowce i budynki użyteczności publicznej. Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną cena sprawiają, że rynny AVALINE to jedna z najciekawszych alternatyw na polskim rynku.

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN AVALINE.