Okna dachowe w OCMB Olsztyn

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie

Dobór odpowiednich okien dachowych jest bardzo ważny. Okno dachowe nie tylko doświetla pomieszczenia poddasza, ale także ma wpływ na komfort mieszkania i zużycie energii potrzebnej do ogrzania pomieszczeń. Okna dachowe to także rozwiązanie znacznie tańsze niż budowanie lukarn. Nowoczesne okna dachowe to nie tylko okna obrotowe w połaci dachu, ale także specjalne okna kolankowe łączące się ze ścianą budynku czy okna połączone z systemem balkonowym. W ofercie OCMB Olsztyn znajdują się okna renomowanych polskich i europejskich producentów jak VELUX, ROTO, FAKRO i OKPOL. Mogą Państwo wybrać okna obrotowe, uchylne lub uchylno-obrotowe oraz okna o specjalnym przeznaczeniu np. klapy oddymiające, wyłazy dachowe, świetliki czy okna do dachów płaskich. Oferujemy także okna elektryczne oraz pełną gamę akcesoriów zewnętrznych, oraz wewnętrznych do okien dachowych.

 

OKNA DACHOWE FAKRO W OCMB OLSZTYN

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. Trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne produkty FAKRO zdobyły wielką popularność i stały się nieodłącznym elementem nowo wznoszonych budynków oraz umożliwiają zbudowanie nowoczesnego wnętrza wypełnionego promieniami słońca. Produkty FAKRO to nowa jakość życia. Na rzecz rozwoju produktów FAKRO pracuje ponad stu inżynierów, a przedsiębiorstwo ma na swoim koncie ponad sto zgłoszeń patentowych. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. W ten sposób firma wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży okien dachowych na świecie, a Polska stała się światowym liderem w ich produkcji.

SPRAWDŹ OFERTĘ OKIEN DACHOWYCH FAKRO.

 

OKNA DACHOWE VELUX W OCMB OLSZTYN

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Okna VELUX to ścisła czołówka okien montowanych w dachach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

SPRAWDŹ OFERTĘ OKIEN DACHOWYCH VELUX.

 

OKNA DACHOWE AVALINE W OCMB OLSZTYN

Marka AVALINE wprowadziła na rynek kompleksową gamę okien dachowych – rozpoczynając od wyłazu dachowego, poprzez okna dwuszybowe drewniane i PCV, aż po okna trzyszybowe dwukomorowe w zestawie z termokołnierzem oraz kołnierzem z folii paroprzepuszczalnej. Wyłaz dachowy GO oraz okna dachowe BASE, PRO i ELITE to kompleksowa gama dostosowana do wszystkich pokryć dachowych i rodzajów dachów.

SPRAWDŹ OFERTĘ OKIEN DACHOWYCH AVALINE

 

OKNA DACHOWE ROTO W OCMB OLSZTYN

Okna dachowe ROTO sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych oraz modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna dachowe ROTO najczęściej są wybierane w Olsztynie oraz Mławie przez Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie.

SPRAWDŹ OFERTĘ OKIEN DACHOWYCH ROTO.

 

OKNA DACHOWE OKPOL W OCMB OLSZTYN

Firma OKPOL specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy, które dostępne są dla Państwa w różnych rodzajach i wymiarach. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych komponentów oraz stosując w produkcji nowoczesne technologie, oferowane rozwiązania są trwałe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. W ofercie marki OKPOL znajdują się okna dachowe: uchylno-przesuwne, obrotowe, wysokoosiowe, elektryczne, kolankowe i wiele innych.

SPRAWDŹ OFERTĘ OKIEN DACHOWYCH OKPOL.