OCMB Pokrycia dachowe Olsztyn

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie

OCMB Olsztyn oferuje szeroką gamę pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, blachodachówki, blachodachówki z posypką ceramiczną, blachę na rąbek, papę czy struktonit. Od niemal 20 lat współpracujemy z renomowanymi producentami pokryć dachowych, dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko największą w Olsztynie i okolicach gamę produktów, ale także uzyskać dla Państwa korzystną cenę. Nasza firma działa na Olsztyńskim rynku od wielu lat. Za każdym razem dopasowujemy ofertę do oczekiwań oraz możliwości Inwestora. W naszym portfolio znajdują się zarówno atrakcyjne cenowo dachówki betonowe, jak i ekskluzywne dachówki ceramiczne niemieckich producentów. Dla osób poszukujących innych rozwiązań oferujemy bardzo rozległą grupę pokryć dachowych ze stali oraz gontów bitumicznych. Realizujemy zamówienia dla budownictwa indywidualnego i mieszkaniowego, posiadamy systemy i materiały dla budynków użyteczności publicznejprzemysłowychgospodarczych czy magazynowych.

Pokrycie dachowe to jednak nie tylko dachówki, blachodachówki czy gonty bitumiczne. To także mniejsze, często niewidoczne elementy, które decydują o trwałości oraz wyglądzie pokrycia dachowego. W OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie oraz Mławie zakupicie Państwo drewno do konstrukcji dachowych (więźb), akcesoria dachowe (m.in. membrany dachowe, taśmy kalenicowe, taśmy kominowe), okna dachowesystemy dociepleń dachówkomunikację dachowąochronę przeciwśniegową, systemy odgromowe czy kominy. 

Blachodachówki są bardzo popularnym w naszym kraju materiałem do krycia dachów. W oddziałach OCMB Materiały Budowlane (Olsztyn i Mława) znajdziecie Państwo najwyższej jakości blachodachówki o trwałości nawet 40 lat.

Szczegóły

Papy są popularnym w Polsce produktem do izolacji dachów z pełnym deskowaniem, na który następnie kładzie się pokrycie dachowe. Papę stosuje się również na dachach płaskich oraz do izolacji innych części budynku jak np. fundamenty.

Szczegóły