Usługi OCMB Olsztyn

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie

WYKONAWSTWO w OCMB OLSZTYN

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie oraz Mławie to nie tylko hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych, ale także firma zajmująca się profesjonalnym wykonawstwem. Skorzystaj z porad naszych specjalistów budowlanych i ekspertów dachowych, a następnie zapytaj o usługę wykonawstwa. Zaproponujemy Ci usługi naszej ekipy lub doświadczonej i rzetelnej firmy wykonawczej współpracującej z OCMB.

PREFERENCYJNE WARUNKI w OCMB OLSZTYN

Zaopatrując się w OCMB Materiały Budowlane, możesz liczyć na ponadstandardową opiekę. Każdemu naszemu klientowi oferujemy fachową i rzetelną obsługę z doradztwem. Dodatkowo jesteśmy jedną z największych hurtowni w Olsztynie, dzięki czemu możemy oferować najkorzystniejsze warunki zakupu dla Klientów z rabatami w wysokości nawet 30%!

Co więcej, korzystając z naszej oferty wykonawstwa, możesz zakupić materiały budowlane na 8% VAT.

DARMOWA WYCENA w OCMB OLSZTYN

Wszystkim naszym klientom oferujemy darmową szczegółową wycenę materiałów oraz wykonawstwa. Odwiedź nasz punkt sprzedażowy w Olsztynie lub Mławie i porozmawiaj ze specjalistą. Przekaż mu projekt budowlany, a on dokona dla Ciebie wyceny i wytłumaczy wszelkie wątpliwości. Swój projekt możesz przesłać także droga mailową, a my wycenimy go w ciągu 48 h!

CZAS REALIZACJI

OCMB posiada ogromny magazyn o powierzchni prawie 2000 m², dzięki czemu większość produktów mamy dostępne od ręki. Oferujemy również darmową dostawę materiałów budowlanych i pokryć dachowych na budowę. W przypadku większych materiałów czas oczekiwania wraz z dostawą może się nieco wydłużyć. W przypadku produktów nietypowych lub wykonywanych na zamówienie czas oczekiwania wzrasta do ok. tygodnia, wciąż jednak jest to najszybsza realizacja w Olsztynie oraz okolicach.

DARMOWA DOSTAWA w OCMB OLSZTYN

Dużo zamawiasz w  OCMB Olsztyn lub OCMB Mława? Zapytaj nas o możliwość darmowej dostawy materiałów budowlanych oraz pokryć dachowych na budowę. Skorzystaj z wygodnej opcji i nie martw się o bezpieczny transport.

OBRÓBKI BLACHARSKIE w OCMB OLSZTYN

W preferencyjnych cenach świadczymy usługi gięcia/cięcia obróbek z aluminiowych, stalowych, miedzianych, tytan-cynkowych oraz innych blach dekarskich.
W ofercie Ocmb Materiały Budowlane, pokrycia dachowe Olsztyn posiadamy: pasy nadrynnowe, pasy podrynnowe, obróbki deski wiatrowej, kosze dachowe.
Szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin naszego sklepu w Olsztynie ulica Towarowa 11, Wjazd od ulicy Stalowej.