Schody, klinkier i parapety w OCMB Olsztyn

Cegły klinkierowe, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach domów lub jako wykończenie elewacji, są również idealnym materiałem do wykorzystania w schodach oraz parapetach. Ceramiczne schody i parapety nadają budynkowi szczególnego charakteru i niesamowitej estetyki. Takie rozwiązanie to również znacznie wyższa odporność na zużycie czy oddziaływanie warunków atmosferycznych (szczególnie mrozu).

 

Schody, klinkier i parapety KING KLINKER w OCMB Olsztyn

Technologia produkcji klinkieru ciągnionego umożliwia tworzenie wyrobów nie tylko mrozoodpornych, ale również bezwzględnie antypoślizgowych, co w przypadku schodów stanowi czynnik nie do przecenienia. Klinkier zastosowany na schodach jest zatem nie tylko niezwykle estetyczny, ale także bezpieczny i trwały, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, etc. Technologia ta ma również zastosowanie w produkcji parapetów, gdyż dzięki niej można nadać im pożądany kształt. Parapety i schody ceramiczne KING KLINKIER są jednymi z najpopularniejszych w Olsztynie oraz Mławie.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI KING KLINKIER.

 

Schody, klinkier i parapety Cerrad w OCMB Olsztyn

CERRAD oferuje płytki gresowe i klinkierowe o wysokiej jakości i niepowtarzalnej estetyce. Prócz płytek elewacyjnych jedne z czołowych produktów marki CERRAD stanowią parapety oraz schody ceramiczne. Tradycja firmy sięga czasów przedwojennych, kiedy to powstały Radomskie Zakłady Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. Przekształcając w 1994 roku zakłady w firmę CERRAD, połączono wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Zaowocowało to wysokiej jakości produktami docenianymi w kraju i za granicą. Stałymi odbiorcami firmy są kontrahenci z Niemiec, Rumuni, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Kazachstanu, Azerbejdżanu oraz Węgier.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI CERRAD.

 

Schody, klinkier i parapety ROBEN w OCMB Olsztyn

Znany ze swoich dachówek ceramicznych producent RÖBEN ma w swojej ofercie również systemy schodów ceramicznych. Bardzo dobrze znane i cenione w Olsztynie oraz Mławie systemy schodowe CASA, SCALA lub PORTA są jednymi z najczęściej wybieranych w przypadku domów jednorodzinnych oraz siedzib firm.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI RÖBEN.