Cegły i płytki elewacyjne OCMB Olsztyn

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne to elementy wykończeniowe i dekoracyjne o wysokiej estetyce. Budynek wykończony płytkami elewacyjnymi zachwyca swym wyglądem. Dekoracyjne elementy wykończeniowe są wykonane ze specjalnych materiałów, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdują się produkty takich marek jak TERCA, RÖBEN, KLINKIER PRZYSUCHA czy STONES.

 

Nasza firma wyróżnia się na rynku szeroką ofertą produktów ekskluzywnych, do których należą płytki i cegły elewacyjne ręcznie formowane. Doskonale nadają się one na budynki przechodzące renowację oraz do wnętrz. Często wykorzystywane są także jako eleganckie wykończenie elewacji.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne TERCA W OCMB OLSZTYN

TERCA – rozwiązania klinkierowe: cegły, kształtki i płytki klinkierowe oraz gotowe mieszanki zapraw tworzą kompletne rozwiązanie do trwałego i estetycznego wykończenia domu. Ponad 200 kolorów, różnorodne formaty i struktury sprawiają, że cegły TERCA mają zastosowanie zarówno do budowy całych elewacji budynków, ogrodzeń, kominów w domach jednorodzinnych, a także małej architektury ogrodowej. Szczególnie popularne w Olsztynie stały się cegły klinkierowe Marono oraz Cassia Long.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI TERCA.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne ROBEN W OCMB OLSZTYN

Elewacje RÖBEN to szeroka gama cegieł i płytek elewacyjnych produkowanych w Polsce lub importowanych z zagranicy. W ofercie producenta znajdują się produkty w stylu włoskim, niemieckim czy angielskim, które nadadzą Twojemu budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Bardzo popularne w Olsztynie oraz Mławie stały się cegły licowe ręcznie formowane, których elegancja i niepowtarzalność zachwycą każdego.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI RÖBEN.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne PRZYSUCHA W OCMB OLSZTYN

Początki firmy KLINKIER PRZYSUCHA sięgają 1972 roku. Od tego czasu firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości ceramiki, opartej na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru. Polski producent zdobywa coraz szerszy rynek europejski. W okolicach Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego KLINKIER PRZYSUCHA uchodzi za jednego z najlepszych producentów elewacji klinkierowych. Poza elewacjami w ofercie producenta znajdują się również schody, parapety i ogrodzenia.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI KLINKIER PRZYSUCHA.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne LC W OCMB OLSZTYN

Ceramiczne cegły i płytki elewacyjne EkoKLINKIER pozwalają Inwestorom realizować własne marzenia. Trwała, ciekawa, harmonizująca z otoczeniem elewacja, zabudowa małych form architektonicznych (kominki, ogrodzenia, grille, murki), pastelowe, ciepłe i przytulne wnętrza – to tylko część tych miejsc, w których z powodzeniem można stosować produkty EkoKLINKIER. Nie ma znaczenia, czy budujemy własny dom czy też mieszkamy w zabudowie wielorodzinnej. Cegły i płytki z linii Prestige i Ekoline nadadzą atrakcyjny i niepowtarzalny klimat każdemu obiektowi.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI EkoKLINKIER.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne NELISSEN W OCMB OLSZTYN

NELISSEN to marka belgijskich płytek i cegieł ręcznie formowanych. Niezwykła estetyka i jakość wyrobu sprawia, że marka NELISSEN stała się jednym z najważniejszych europejskich producentów elewacji klinkierowych. Płytki formowane ręcznie podkreślają niepowtarzalny charakter każdego elementu, który został nimi obłożony. To produkt doskonały do każdego budynku.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI NELISSEN.

 

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne ENGELS W OCMB OLSZTYN

ENGELS Baksteen oferuje bardzo zróżnicowany asortyment cegieł licowych i klinkieru brukowego o wysokiej jakości. Wykorzystanie surowców lokalnych, nowoczesnych urządzeń produkcyjnych, wydajnych suszarni i zaawansowanych technicznie pieców tunelowych pozwala Engels Baksteen połączyć wysoką jakość z działaniami społecznie odpowiedzialnymi. Stulecia doświadczenia pokazują, że produkty ceramiczne są bardzo trwałe, na co wpływają zarówno ich walory estetyczne, jak i właściwości techniczne.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI ENGELS.