Kamień dekoracyjny w OCMB Olsztyn

Kamień dekoracyjny to bardzo popularny materiał do wykańczania wnętrz, który nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Kamień dekoracyjny wykonywany jest z gipsu lub betonu. W przypadku kamienia wykonanego z betonu z powodzeniem może być on stosowany także na zewnątrz. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajduje się szeroka gama kamieni dekoracyjnych ręcznie formowanych.

 

Kamień dekoracyjny STEGU W OCMB OLSZTYN

Kamień dekoracyjny i elewacyjny nadaje wnętrzu i elewacji indywidualnego charakteru. Ma wiele zastosowań zarówno w architekturze, jak i wystroju wnętrz. Płytki produkowane są z gipsu i betonu. Te ostatnie sprawdzą się również na zewnątrz, jako elewacja, ogrodzenie czy element architektury ogrodu. Płytki STEGU wytwarzane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Szeroka gama produktów o różnorodnych barwach, kształtach i fakturach pozwoli stworzyć niespotykaną grę światłocienia w każdym pomieszczeniu oraz dopełni styl wnętrza i przestrzeni wokół domu. Popularny jest również kamień naturalny STEGU. Kamienie naturalne STEGU nadają wnętrzu luksusowego sznytu. Naturalna, nieregularna struktura i wielobarwna powierzchnia kamienia stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych rozwiązań wykończeniowych.

SPRAWDŹ OFERTĘ KAMIENIA STEGU.

 

Kamień dekoracyjny Stones W OCMB OLSZTYN

Kolekcja kamienia dekoracyjnego STONES nadaje niepowtarzalnego charakteru i klimatu każdemu wnętrzu i elewacji. Kamień dekoracyjny pozwala przywołać najlepsze wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów, odwiedzonych miejsc lub po prostu wprowadzić egzotyczny klimat do wnętrz mieszkań, domów, restauracji, sklepów, butików, galerii handlowych czy biurowców. Ponadto w ofercie STONES znajdują się płytki cegłopodobne oraz kamień naturalny.

SPRAWDŹ OFERTĘ KAMIENIA STONES.