Systemy kominowe w OCMB Olsztyn

Systemy kominowe zwane skrótowo kominami, zapewniają odpowiednie i bezpieczne odprowadzanie z pieców i kominków spalin. Dzięki systemom kominowym nie musimy martwić się zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz budynku, a tym samym groźnym zaczadzeniom. Systemy kominowe oferowane przez OCMB Materiały Budowlane występują w wersjach izolowanych (odpowiednie do odprowadzenia spalin z każdego rodzaju paliw) oraz nieizolowane (odpowiednie do odprowadzania spalin z drewna, węgla czy brykietu). Wszystkie kominy w ofercie naszych oddziałów w Olsztynie oraz Mławie są kwasoodporne, oraz bezpieczne na pożar sadzy.

 

Systemy kominowe SCHIEDEL w OCMB Olsztyn

SCHIEDEL jest największym i najnowocześniejszym producentem systemów kominowych w Europie. Jako lider na rynku systemów kominowych oferuje kompletną paletę produktów, która kompleksowo rozwiązuje każdy techniczny problem komina. Firma gwarantuje najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin. Potwierdza to 30-letnia gwarancja udzielona na produkty.

SPRAWDŹ OFERTĘ KOMINÓW SCHIEDEL.

 

Systemy kominowe PLEWA w OCMB Olsztyn

PLEWA ceramiczne systemy kominowe to polski producent, oferujący doskonałej jakości systemy kominowe. PLEWA proponuje grubościenną  rurę ceramiczną o minimalnej przepuszczalności pary wodnej i oferuje rurę ceramiczną glazurowaną w środku. Kominy PLEWA posiadają ceramiczne, profilowane, gazoszczelne, wewnętrzne drzwiczki czyszczaka oraz ceramiczne zakończenie wylotu komina dostępne w czterech kolorach.

SPRAWDŹ OFERTĘ KOMINÓW PLEWA.