Chemia budowlana w OCMB Olsztyn

Chemia budowlana   to bardzo ważny dział materiałów budowlanych. To tutaj znajdziemy wszelkie produkty służące wykończeniom wewnętrznych oraz zewnętrznych elementów budynku. W dziale chemii budowlanej dostępnej w OCMB znajdują się różnego rodzaju silikony i uszczelniacze, kleje, zaprawy wapienne i cementowo-wapienne, tynki gipsowe, grunty, tynki elewacyjne, piany montażowe, impregnaty i środki do hydroizolacji oraz środki czyszczące i odtłuszczające.

 

SOUDAL jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej

SOUDAL jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, oraz otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej. SOUDAL specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i ekologicznych materiałów chemicznych dla budownictwa oraz wielu gałęzi przemysłu. Firma jest ekspertem w segmencie montażowych pian poliuretanowych w aerozolu oraz mas hybrydowych wykorzystujących własną opatentowaną technologię SMX. Wszystkie produkty cechuje innowacyjność, wysoka jakość, zgodność z polskimi i europejskimi normami. SOUDAL jest twórcą wielu kompletnych systemów uszczelnień przeznaczonych dla budownictwa. System ciepłego montażu okien SWS, gama produktów hydro izolacyjnych SHS, system montażu elewacji wentylowanej SPS wpisują się w europejską politykę podniesienia energooszczędności budynków.

SPRAWDŹ OFERTĘ SOUDAL.

 

FRANSPOL  gładź i gips szpachlowy w OCMB Olsztyn

FRANSPOL rozpoczął działalność w 1992 roku od produkcji gładzi i gipsów szpachlowych. Niezawodność oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów szybko zyskały uznanie klientów. Dziś FRANSPOL jest w czołówce najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce. Znane i cenione w Olsztynie oraz Mławie są tynki, gładzie, gipsy, tynki maszynowe, farby, zaprawy cementowe, kleje, grunty i tynki renowacyjne marki FRANSPOL.

SPRAWDŹ OFERTĘ FRANSPOL.

 

WEBER elewacja (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb)w OCMB Olsztyn

Marka WEBER jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych oraz uznanych na rynku polskim materiałów budowlanych, produktów i kompleksowych rozwiązań z zakresu: elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, wykańczania wnętrz, murowania, renowacji i napraw, hydroizolacji i zapraw technicznych Weber Deitermann oraz keramzytu Weber Leca®.

SPRAWDŹ OFERTĘ WEBER.