Ściany, POROTHERM, SILKA w OCMB Olsztyn

Ściany to podstawa każdego budynku. Wykonać można je z wielu produktów – cegieł, pustaków, bloków z gazobetonu czy podobnych produktów. Nowoczesne technologie budownictwa zapewniają bardzo szeroką ofertę rozwiązań dopasowanych do wszelkich wymagań Klientów. Nowoczesne materiały wykorzystywane do budowy ścian zapewniają odpowiednią izolację termiczną, trwałość oraz odporność ogniową. OCMB Materiały Budowlane oferuje szeroką gamę produktów do ścian.

 

Ściany, POROTHERM w OCMB Olsztyn

POROTHERM to rozwiązania ścienne: ceramiczne pustaki, stropy i nadproża tworzące komplementarny system do budowy nowoczesnego, ciepłego domu. Szeroka gama pustaków do budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych zarówno w technologii tradycyjnej na zaprawę murarską, jak i innowacyjnych technologiach cienko spoinowych Profi oraz rewolucyjnej Dryfix, w której murowanie odbywa się na suchą zaprawę.

SPRAWDŹ OFERTĘ POROTHERM.

 

Ściany, SILKA w OCMB Olsztyn

XELLA to międzynarodowy producent, który specjalizuje się w materiałach do ścian oraz stropów takich jak cegły, pustaki czy bloki betonowe. XELLA to bardzo znane i niezwykle popularne w całej Polsce materiały do budowy domów – YTONG, SILKA oraz MULTIPOR. Bloczki Ytong z autoklawizowanego betonu komórkowego przeznaczone są do wznoszenia ścian na zaprawie do cienkich spoin lub zwykłej. Szeroki asortyment pozwala na wykonanie wielu rodzajów przegród – w tym jednowarstwowych ścian bez ocieplenia. Elementy wapienno-piaskowe Silka stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków Silka sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości. Multipor są to natomiast mineralne płyty izolacyjne wykonane z bardzo lekkiej odmiany betonu komórkowego. Ich gęstość wynosi do 115 kg/m3, przez co charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną zachowując wszystkie najważniejsze zalety betonu komórkowego.

SPRAWDŹ OFERTĘ XELLA.

 

Ściany, H+H w OCMB Olsztyn

System Budowy H+H cieszy się dużym uznaniem inwestorów i wykonawców w Olsztynie oraz Mławie, a to wszystko dzięki znakomitym właściwościom betonu komórkowego. Do produkcji betonu komórkowego H+H wykorzystuje się wyłącznie naturalne surowce mineralne: wapno, cement i piasek. Powodują one, że materiał ten posiada znakomite właściwości termoizolacyjne, dzięki którym jest najcieplejszym i najpowszechniej stosowanym elementem ściennym. Ściany z betonu komórkowego są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nieskomplikowana obróbka i łatwość zastosowania pozwala osiągnąć zamierzone efekty, nawet przy braku odpowiedniej wiedzy ekip wykonawczych.

SPRAWDŹ OFERTĘ H+H.