Gonty i papy w OCMB Olsztyn

OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie

Papy są popularnym w Polsce produktem do izolacji dachów z pełnym deskowaniem, na który następnie kładzie się pokrycie dachowe. Papę stosuje się również na dachach płaskich oraz do izolacji innych części budynku jak np. fundamenty. Gonty bitumiczne są natomiast pokryciem dachowym z materiału bitumicznego, który często stosuje się jako tańszą alternatywę dla blachodachówek czy dachówek. Zaletą gontów bitumicznych jest ich lekkość, a co za tym idzie,  możliwość krycia na każdym rodzaju dachu, a także ich niska cena.

 

Papy ICO PAL W OCMB OLSZTYN

Oferta firmy ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian oraz Systemu Fire Smart, stworzonego w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów. ICOPAL ciągle ulepsza swoje wyroby, stosuje najnowsze technologie i dba o wysoką jakość produktów.

SPRAWDŹ OFERTĘ PAP I GONTÓW ICOPAL.

 

Papy I gonty TECHNO NICOL W OCMB OLSZTYN

Działając na rynku od 1993 roku firma TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań Klientów. Papy oraz gonty TechnoNICOL zdobywają w województwie warmińsko-mazurskim coraz większa popularność i są stosowane zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i użytkowym.

SPRAWDŹ OFERTĘ PAP I GONTÓW TechnoNICOL.

 

Papy DACHOWE WERNER W OCMB OLSZTYN

WERNER Janikowo Sp. z o.o. jest polskim producentem modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewalnych. Zakład produkcyjny mieści się w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza w województwie lubuskim. Firma WERNER oferuje papy podkładowe, papy wierzchniego krycia, systemy do dachów zielonych oraz styropapę.

SPRAWDŹ OFERTĘ PAP I GONTÓW WERNER.

 

Papy DACHOWE AVALINE W OCMB OLSZTYN

Marka AVALINE wprowadziła na polski rynek produkt, który nie ma odpowiednika. Jest to połączenie papy z membraną dachową. Doskonały produkt dla osób, które muszą odłożyć w czasie położenie pokrycia dachowegoAvaline BIT to papa z rafinowanego asfaltu, modyfikowana SBS (styren-butadien-styren) na osnowie z włókniny poliestrowej. Od spodniej strony wyrób jest wykończony włókniną polipropylenową, a z wierzchniej drobnym łupkiem mineralnym. Avaline BIT pozwala odprowadzać na zewnątrz parę wodną zgromadzoną pod połaciami, dzięki czemu nawet nasiąknięta wodą konstrukcja dachu nie zbieleje i nie pokryje się pleśnią. Jednocześnie Avaline BIT chroni przed przenikaniem wilgoci do wnętrza. Odporność na warunki atmosferyczne bez przykrycia pokryciem dachowym wynosi najmniej 2 lata, natomiast gwarancja ogólna obejmuje aż 10 lat! W dodatku Avaline BIT zachęca niezwykle atrakcyjną ceną, co sprawia, że popularność tego rozwiązania rośnie z każdym dniem.

SPRAWDŹ OFERTĘ PAP AVALINE.