Dachówki betonowe OCMB Olsztyn

Dachówki betonowe to jedno z popularniejszych pokryć dachowych w Polsce. Nowoczesne technologie produkcji oraz nowoczesne powłoki pozwalają nadać dachówkom cementowym wytrzymałość dachówek ceramicznych. Bardzo popularne w Olsztynie dachówki betonowe BRAAS i EURONIT co roku zyskują nowych klientów, którzy chcą pokryć swój dach właśnie produktami betonowymi. Parametry jakościowe zbliżone do dachówek ceramicznych oraz relatywnie niska cena sprawiają, że dachówki betonowe często stają się alternatywą dla dachówek ceramicznych lub blachodachówek. Wytrzymałość dachówek betonowych określa się na ok. 80 lat, a dachówek ceramicznych na ok. 100 lat.

 

BRAAS Dachówki betonowe OCMB Olsztyn

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe BRAAS są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe BRAAS pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. Dachówki betonowe BRAAS zyskały dużą popularność w Olsztynie, Mławie i okolicach. Szczególnie popularne w tych rejonach są modele Celtycka BRAAS, Bałtycka BRAAS, Teviva BRAAS oraz Tegalit Protegon BRAAS.

SPRAWDŹ OFERTĘ DACHÓWEK BETONOWYCH BRAAS.

 

Creaton dachowka CEMENTOWA Ocmb Olsztyn
Creaton dachówka CEMENTOWA Ocmb Olsztyn
Dachówki cementowe marki CREATON odznaczają się niepowtarzalną estetyką i doskonałą funkcjonalnością. Dzięki naturalnym składnikom pochodzącym z najlepszych złóż, zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji powstaje trwała dachówka z 30-letnim okresem gwarancji.
Każdy z dostępnych modeli wyróżnia się kształtem zaprojektowanym w oparciu o innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Jednym z nich jest zastosowanie zapór wodnych umożliwiających szybki odpływ wody z powierzchni dachówki. Tego oryginalnego rozwiązania, poza dachówkami cementowymi CREATON, nie posiadają żadne inne dostępne na rynku produkty. Na uwagę zasługują także perfekcyjne zamki boczne zapewniające szczelność dachu w każdych warunkach czy zaokrąglona krawędź dolna, która usprawnia odprowadzanie wody i zanieczyszczeń z połaci dachu.

SPRAWDŹ OFERTĘ DACHÓWEK CEMENTOWYCH CREATON