Dachówki betonowe OCMB Olsztyn

Dachówki betonowe to jedno z popularniejszych pokryć dachowych w Polsce. Nowoczesne technologie produkcji oraz nowoczesne powłoki pozwalają nadać dachówkom cementowym wytrzymałość dachówek ceramicznych. Bardzo popularne w Olsztynie dachówki betonowe BRAAS i EURONIT co roku zyskują nowych klientów, którzy chcą pokryć swój dach właśnie produktami betonowymi. Parametry jakościowe zbliżone do dachówek ceramicznych oraz relatywnie niska cena sprawiają, że dachówki betonowe często stają się alternatywą dla dachówek ceramicznych lub blachodachówek. Wytrzymałość dachówek betonowych określa się na ok. 80 lat, a dachówek ceramicznych na ok. 100 lat.

 

BRAAS Dachówki betonowe OCMB Olsztyn

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe BRAAS są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe BRAAS pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. Dachówki betonowe BRAAS zyskały dużą popularność w Olsztynie, Mławie i okolicach. Szczególnie popularne w tych rejonach są modele Celtycka BRAAS, Bałtycka BRAAS, Teviva BRAAS oraz Tegalit Protegon BRAAS.

SPRAWDŹ OFERTĘ DACHÓWEK BETONOWYCH BRAAS.

 

EURONIT DACHHÓWKI CERAMICZNE OCMB Olsztyn

Marka EURONIT jest jednym z największych producentów dachówek betonowych w Europie. Systemy pokryć dachowych EURONIT są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata. Olsztyn oraz Mława są rynkami, w których dużą popularność zdobyła dachówka cementowa PROFIL S Duratop Pro, choć nie mniejszym uznaniem cieszy się także dachówka KAPSTADT.

SPRAWDŹ OFERTĘ DACHÓWEK BETONOWYCH EURONIT.