Blachodachówki OCMB Olsztyn

Blachodachówki są bardzo popularnym w naszym kraju materiałem do krycia dachów. W oddziałach OCMB Materiały Budowlane (Olsztyn i Mława) znajdziecie Państwo najwyższej jakości blachodachówki o trwałości nawet 40 lat. To rozwiązanie doskonałe dla konstrukcji wymagających lekkich pokryć dachowych. Oferujemy także blachodachówki w specjalnych powłokach, dostosowane do stosowania na budynkach produkcyjnych i rolniczych. W naszej ofercie znajdują się zarówno popularne blachodachówki modułowe, jak i cięte na wymiar. Oferujemy produkty wykonane ze stali najwyższej jakości – w tym SSAB. Produkty renomowanych producentów – BLACHY PRUSZYŃSKI, RUUKKI, PLANNJA, BUDMAT, AVALINE czy BALEX METAL zapewniają najwyższą ochronę oraz estetykę. Szczególnie popularne na terenie Olsztyna i Mławy stały się modele blachodachówek – RUUKKI Finnera, BUDMAT Venecja oraz PRUSZYŃSKI Arad. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdziecie Państwo także blachodachówki z posypką ceramiczną.

Producent blachodachówki RUUKKI

Połączenie dwóch skandynawskich marek RUUKKI oraz PLANNJA zaowocowało stworzeniem firmy, która oferuje jedne z najlepszych pokryć dachowych ze stali na świecie. RUUKKI jest niewątpliwie producentem, który wyznacza na polskim rynku trendy. To firma RUUKKI stworzyła nowoczesny krój, który zachwycił setki tysięcy klientów. Został on nadany blachodachówce modułowej FINNERA. Niezwykłą popularnością cieszą się także inne modele blachodachówek RUUKKI, a w tym blachodachówka cięta na wymiar Monterrey GRAND. Stalowe dachy Ruukki chronią domy od ponad 50 lat. Ich trwałość i jakość jest niezrównana. W naszej ofercie kolorów i stylów z pewnością znajdziesz idealną opcję dla swojego domu, niezależnie od tego, czy jest on nowoczesny czy tradycyjny.

 

Blachodachówki BLACHY PRUSZYŃSKI w OCMB OLSZTYN

BLACHY PRUSZYŃSKI to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producentów pokryć dachowych ze stali. Każdy produkt oferowany przez firmę BLACHY PRUSZYŃSKI powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma BLACHY PRUSZYŃSKI wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK PRUSZYŃSKI.

 

Blachodachówki BUD MAT w OCMB OLSZTYN

BUDMAT to producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych: blachodachówek modułowych, blachodachówek ciętych na wymiar, blach na rąbek stojący, trapezowych czy falistych. Wszystkie systemy dachowe sprostają różnym, nawet najbardziej nieoczekiwanym wymaganiom klientów. BUDMAT, oprócz pokryć dachowych oferuje również wszystkie niezbędne elementy do wykończenia dachu, np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe (stalowe lub z PVC) czy podsufitkę, a także profile do płyt gipsowo-kartonowych. Wśród szerokiej gamy produktów firmy znajdują się ogrodzenie stalowe, które dzięki ciekawemu wzornictwu i szerokiej gamie kolorów idealnie komponują się z otaczającą architekturą. BUDMAT to producent kultowej i bardzo popularnej w Polsce, jak i samym Olsztynie blachodachówki VENECJA.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK MODUŁOWYCH BUDMAT.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK BUDMAT.

 

Blachodachówki AVALINE w OCMB OLSZTYN

AVALINE to marka pokryć i akcesoriów dachowych tworzonych z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku firmie przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się to dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE mają Państwo pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK AVALINE.

 

Blachodachówki BALEXMETAL w OCMB OLSZTYN

Marka BALEX METAL to gwarancja najwyższej jakości materiałów budowlanych. Od ponad 20 lat oferuje komplementarne i optymalne rozwiązania systemowe dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego. Zdobyła 13 rynków i zaufanie ponad 20 000 marek lokalnych i międzynarodowych. BALEX METAL słynie z blachodachówki modułowej PANORAMA, która przyciąga wzrok swoim designem i zabezpiecza dach przez wiele lat.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK BALEX METAL.

 

Blachodachówki BLACHOTRAPEZ w OCMB OLSZTYN

Innowacyjne wzory są dobrym pomysłem na podkreślenie wyglądu budynku. Marka BLACHOTRAPEZ ma w swojej ofercie szeroki wybór blachodachówek o różnym kształcie i przetłoczeniach. Dodatkowym atutem jest szeroka paleta kolorystyczna, która pozwoli dopasować kolor dachu do każdego budynku. Poza standardowymi kolorami RAL BLACHOTRAPEZ oferuje dodatkowe opcje zawierające unikalną, na przykład matową strukturę. Wszystkie kolory nakładane są w wielu warstwach, łącznie z warstwami ochronnymi oraz dekoracyjnymi. To skutkuje ogromną trwałością. Gwarancja na blachodachówki obejmuje okres nawet do 40 lat, co świadczy o wysokiej jakości.

SPRAWDŹ OFERTĘ BLACHODACHÓWEK BLACHOTRAPEZ.

SPRAWDŹ OFERTĘ INNYCH POKRYĆ BLACHOTRAPEZ.