Systemy solarne w OCMB Olsztyn

Systemy solarne oraz instalacje fotowoltaiczne coraz częściej wykorzystywane są w polskim budownictwie. Korzystają z nich zakłady produkcyjne, budynki użyteczności publicznej i rolniczej, a także gospodarstwa domowe. Co roku sumaryczny poziom pozyskiwanej z prywatnych instalacji fotowoltaicznych energii wzrasta o ok. 800%. Takie instalacje są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

 

Systemy solarne w OCMB Olsztyn

 

Przydomowe mikroelektrownie, czy systemy solarne są sposobem na znaczne ograniczenie kosztów zużycia energii. Na szeroką skalę stosować instalacje solarne zaczął sektor MŚP. Polskie prawo pozwala odsprzedawać nadwyżki wyprodukowanej energii do ogólnej sieci energetycznej, co sprawia, że energia nie jest marnotrawiona. Dodatkowo takie pozyskiwanie energii jest w pełni ekologiczne i bezemisyjne.

 

W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdują się kompletne systemy solarne polskich oraz europejskich producentów. Nasza firma oferuje doradztwo w doborze odpowiednich paneli słonecznych czy przetworników. Specjaliści współpracujący z OCMB Materiały Budowlane w Olsztynie zadbają o prawidłowy montaż i zespolenie instalacji. Ponadto w ofercie OCMB znajdują się inne produkty fotowoltaiczne jak chociażby dachówki solarne, które wprawdzie w mniejszym stopniu, ale także wspierają ograniczenie zużycia energii.

 

Systemy solarne w OCMB Olsztyn
Kolektory słoneczne firmy FAKRO zespolone z oknem dachowym

 

Systemy solarne w OCMB Olsztyn
Systemy solarne marki BRAAS

 

 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie fotowoltaiki w OCMB?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!