Narzędzia i zamocowania w OCMB Olsztyn

Każda praca budowlana oprócz odpowiednich materiałów wymaga również narzędzi. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdują się specjalistyczne narzędzia budowlane, w tym narzędzia dekarskie. Wykonawcy z Olsztyna oraz Mławy zakupują u nas regularnie narzędzia, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze warunki zakupu firm takich jak GUNNEBO, ESSVE, KOELNER czy RAWLPLUG. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdują się również systemy zamocowań.

 

Każdy kto inwestuje w techniki zamocowań ESSVE inwestuje w bezpieczeństwo własne i innych. Od 1970 roku profesjonalni wykonawcy wybierają ESSVE dla bezpiecznych rozwiązań w zakresie technik mocowań. Zakres produktów ESSVE obejmuje wszystko od tradycyjnych gwoździ do innowacyjnych rozwiązań dla ciężkich mocowań w drewnie, betonie i stali.

SPRAWDŹ OFERTĘ ESSVE

 

GUNNEBO jest znany w Polsce przede wszystkim ze swoich serii wysokiej klasy wkrętów oraz gwoździ. Wkręty GUNNEBO oprócz tradycyjnych powłok cynkowych są również pokrywane specjalną powłoką typu gRey.coat. Dzięki temu wykazują one zwiększoną odporność na sól, wodę, związki chemiczne, wysoką temperaturę, jak również korozję galwaniczną. Jakość wkrętów pokrytych powłoką gRey.coat jest porównywalna do jakości wkrętów wykonanych ze stali nierdzewnej. W ofercie GUNNEBO znajdują się wszelkiego rodzaju systemy zamocowań – do drewna, betonu, stali, ociepleń oraz inne systemy zamocowań budowlanych.

SPRAWDŹ OFERTĘ GUNNEBO

 

Od przeszło pół wieku szeroka oferta produktów KOELNER cieszy się wyjątkowym zaufaniem Klientów. Marka jest synonimem rzetelności, jakości i fachowości w Europie oraz krajach byłej Wspólnoty Niepodległych Państw. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wytwarzaniu rozwiązań mocujących doceniają zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy indywidualni. Szczególnie znane produkty polskiego producenta to zamocowania lekkie, zamocowania termoizolacji fasadowych, zamocowania do suchej zabudowy wnętrz, wkręty, łączniki dachowe, łączniki samowiercące, złącza ciesielskie oraz wyroby metalowe jak liny i łańcuchy.

SPRAWDŹ OFERTĘ KOELNER

 

RAWLPLUG od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. Projektowane przez inżynierów i wytwarzane w zakładach produkcyjnych RAWLPLUG rozwiązania znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność wymagających Klientów i partnerów biznesowych. RAWLPLUG znany jest także z serii narzędzi budowlanych.

SPRAWDŹ OFERTĘ RAWLPLUG