Dobór odpowiednich okien dachowych jest bardzo ważny. Okno dachowe nie tylko doświetla pomieszczenia poddasza, ale także ma wpływ na komfort mieszkania i zużycie energii potrzebnej do ogrzania pomieszczeń. Okna dachowe to także rozwiązanie znacznie tańsze niż budowanie lukarn. Nowoczesne okna dachowe to nie tylko okna obrotowe w połaci dachu, ale także specjalne okna kolankowe łączące się ze ścianą budynku czy okna połączone z systemem balkonowym. W ofercie OCMB Olsztyn znajdują się okna renomowanych polskich i europejskich producentów jak VELUX, ROTO, FAKRO i OKPOL. Mogą Państwo wybrać okna obrotowe, uchylne lub uchylno-obrotowe oraz okna o specjalnym przeznaczeniu np. klapy oddymiające, wyłazy dachowe, świetliki czy okna do dachów płaskich. Oferujemy także okna elektryczne oraz pełną gamę akcesoriów zewnętrznych oraz wewnętrznych do okien dachowych.

producenci DACH18

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. Trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne produkty FAKRO zdobyły wielką popularność i stały się nieodłącznym elementem nowo wznoszonych budynków oraz umożliwiają zbudowanie nowoczesnego wnętrza wypełnionego promieniami słońca. Produkty FAKRO to nowa jakość życia. Na rzecz rozwoju produktów FAKRO pracuje ponad stu inżynierów, a przedsiębiorstwo ma na swoim koncie ponad sto zgłoszeń patentowych. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. W ten sposób firma wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży okien dachowych na świecie, a Polska stała się światowym liderem w ich produkcji.

producenci DACH19

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Okna VELUX to ścisła czołówka okien montowanych w dachach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

Marka AVALINE wprowadziła na rynek kompleksową gamę okien dachowych – rozpoczynając od wyłazu dachowego, poprzez okna dwuszybowe drewniane i PCV, aż po okna trzyszybowe dwukomorowe w zestawie z termokołnierzem oraz kołnierzem z folii paroprzepuszczalnej. Wyłaz dachowy GO oraz okna dachowe BASE, PRO i ELITE to kompleksowa gama dostosowana do wszystkich pokryć dachowych i rodzajów dachów.

producenci DACH20

Okna dachowe ROTO sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych oraz modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości „german made”. Okna dachowe ROTO najczęściej są wybierane w Olsztynie oraz Mławie przez Klientów, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie.

producenci DACH21

Firma OKPOL specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy, które dostępne są dla Państwa w różnych rodzajach i wymiarach. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych komponentów oraz stosując w produkcji nowoczesne technologie, oferowane rozwiązania są trwałe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. W ofercie marki OKPOL znajdują się okna dachowe: uchylno-przesuwne, obrotowe, wysokoosiowe, elektryczne, kolankowe i wiele innych.

cofka