Schody i parapety

Cegły klinkierowe, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach domów lub jako wykończenie elewacji, są również idealnym materiałem do wykorzystania w schodach oraz parapetach. Ceramiczne schody i parapety nadają budynkowi szczególnego charakteru i niesamowitej estetyki. Takie rozwiązanie to również znacznie wyższa odporność na zużycie czy oddziaływanie warunków atmosferycznych (szczególnie mrozu).

 

Technologia produkcji klinkieru ciągnionego umożliwia tworzenie wyrobów nie tylko mrozoodpornych, ale również bezwzględnie antypoślizgowych, co w przypadku schodów stanowi czynnik nie do przecenienia. Klinkier zastosowany na schodach jest zatem nie tylko niezwykle estetyczny, ale także bezpieczny i trwały, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, etc. Technologia ta ma również zastosowanie w produkcji parapetów, gdyż dzięki niej można nadać im pożądany kształt. Parapety i schody ceramiczne KING KLINKIER są jednymi z najpopularniejszych w Olsztynie oraz Mławie.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI KING KLINKIER

 

CERRAD oferuje płytki gresowe i klinkierowe o wysokiej jakości i niepowtarzalnej estetyce. Prócz płytek elewacyjnych jedne z czołowych produktów marki CERRAD stanowią parapety oraz schody ceramiczne. Tradycja firmy sięga czasów przedwojennych, kiedy to powstały Radomskie Zakłady Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. Przekształcając w 1994 roku zakłady w firmę CERRAD, połączono wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Zaowocowało to wysokiej jakości produktami docenianymi w kraju i zagranicą. Stałymi odbiorcami firmy są kontrahenci z Niemiec, Rumuni, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Kazachstanu, Azerbejdżanu oraz Węgier.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI CERRAD

 

Znany ze swoich dachówek ceramicznych producent RÖBEN ma w swojej ofercie również systemy schodów ceramicznych. Bardzo dobrze znane i cenione w Olsztynie oraz Mławie systemy schodowe CASA, SCALA lub PORTA są jednymi z najczęściej wybieranych w przypadku domów jednorodzinnych oraz siedzib firm.

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI RÖBEN