Chemia budowlana

Chemia budowlana   to bardzo ważny dział materiałów budowlanych. To tutaj znajdziemy wszelkie produkty służące wykończeniom wewnętrznych oraz zewnętrznych elementów budynku. W dziale chemii budowlanej dostępnej w OCMB znajdują się różnego rodzaju silikony i uszczelniacze, kleje, zaprawy wapienne i cementowo-wapienne, tynki gipsowe, grunty, tynki elewacyjne, piany montażowe, impregnaty i środki do hydroizolacji oraz środki czyszczące i odtłuszczające.

 

SOUDAL jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej. SOUDAL specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i ekologicznych materiałów chemicznych dla budownictwa oraz wielu gałęzi przemysłu. Firma jest ekspertem w segmencie montażowych pian poliuretanowych w areozlu oraz mas hybrydowych wykorzystujących własną opatentowaną technologię SMX. Wszystkie produkty cechuje innowacyjność, wysoka jakość, zgodność z polskimi i europejskimi normami. SOUDAL jest twórcą wielu kompletnych systemów uszczelnień przeznaczonych dla budownictwa. System ciepłego montażu okien SWS, gama produktów hydroizolacyjnych SHS, system montażu elewacji wentylowanej SPS wpisują się w europejską politykę podniesienia energooszczędności budynków.

SPRAWDŹ OFERTĘ SOUDAL

 

FRANSPOL rozpoczął działalność w 1992 roku od produkcji gładzi i gipsów szpachlowych. Niezawodność oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów szybko zyskały uznanie klientów. Dziś FRANSPOL jest w czołówce najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce. Znane i cenione w Olsztynie oraz Mławie są tynki, gładzie, gipsy, tynki maszynowe, farby, zaprawy cementowe, kleje, grunty i tynki renowacyjne marki FRANSPOL.

SPRAWDŹ OFERTĘ FRANSPOL

 

Marka WEBER jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych oraz uznanych na rynku polskim materiałów budowlanych, produktów i kompleksowych rozwiązań z zakresu: elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, wykańczania wnętrz, murowania, renowacji i napraw, hydroizolacji i zapraw technicznych Weber Deitermann oraz keramzytu Weber Leca®.

SPRAWDŹ OFERTĘ WEBER