Cegły i płytki elewacyjne

Cegły klinkierowe i płytki elewacyjne to elementy wykończeniowe i dekoracyjne o wysokiej estetyce. Budynek wykończony płytkami elewacyjnymi zachwyca swym wyglądem. Dekoracyjne elementy wykończeniowe są wykonane ze specjalnych materiałów, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. W ofercie OCMB Materiały Budowlane znajdują się produkty takich marek jak TERCA, RÖBEN, KLINKIER PRZYSUCHA czy STONES.

 

Nasza firma wyróżnia się na rynku szeroką ofertą produktów ekskluzywnych, do których należą płytki i cegły elewacyjne ręcznie formowane. Doskonale nadają się one na budynki przechodzące renowację oraz do wnętrz. Często wykorzystywane są także jako eleganckie wykończenie elewacji.

 

TERCA – rozwiązania klinkierowe: cegły, kształtki i płytki klinkierowe oraz gotowe mieszanki zapraw tworzą kompletne rozwiązanie do trwałego i estetycznego wykończenia domu. Ponad 200 kolorów, różnorodne formaty i struktury sprawiają, że cegły TERCA mają zastosowanie zarówno do budowy całych elewacji budynków, ogrodzeń, kominów w domach jednorodzinnych a także małej architektury ogrodowej. Szczególnie popularne w Olsztynie stały się cegły klinkierowe Marono oraz Cassia Long.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI TERCA

 

Elewacje RÖBEN to szeroka gama cegieł i płytek elewacyjnych produkowanych w Polsce lub importowanych z zagranicy. W ofercie producenta znajdują się produkty w stylu włoskim, niemieckim czy angielskim, które nadadzą Twojemu budynkowi niepowtarzalnego charakteru. Bardzo popularne w Olsztynie oraz Mławie stały się cegły licowe ręcznie formowane, których elegancja i niepowtarzalność zachwycą każdego.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI RÖBEN

 

Początki firmy KLINKIER PRZYSUCHA sięgają 1972 roku. Od tego czasu firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości ceramiki, opartej na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru. Polski producent zdobywa coraz szerszy rynek europejski. W okolicach Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego KLINKIER PRZYSUCHA uchodzi za jednego z najlepszych producentów elewacji klinkierowych. Poza elewacjami w ofercie producenta znajdują się również schody, parapety i ogrodzenia.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI KLINKIER PRZYSUCHA

 

Ceramiczne cegły i płytki elewacyjne EkoKLINKIER pozwalają Inwestorom realizować własne marzenia. Trwała, ciekawa, harmonizująca z otoczeniem elewacja, zabudowa małych form architektonicznych (kominki, ogrodzenia, grille, murki), pastelowe, ciepłe i przytulne wnętrza – to tylko część tych miejsc, w których z powodzeniem można stosować produkty EkoKLINKIER. Nie ma znaczenia czy budujemy własny dom czy też mieszkamy w zabudowie wielorodzinnej. Cegły i płytki z linii Prestige i Ekoline nadadzą atrakcyjny i niepowtarzalny klimat każdemu obiektowi.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI EkoKLINKIER

 

NELISSEN to marka belgijskich płytek i cegieł ręcznie formowanych. Niezwykła estetyka i jakość wyrobu sprawia, że marka NELISSEN stała się jednym z najważniejszych europejskich producentów elewacji klinkierowych. Płytki formowane ręcznie podkreślają niepowtarzalny charakter każdego elementu, który został nimi obłożony. To produkt doskonały do każdego budynku.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI NELISSEN

 

ENGELS Baksteen oferuje bardzo zróżnicowany asortyment cegieł licowych i klinkieru brukowego o wysokiej jakości. Wykorzystanie surowców lokalnych, nowoczesnych urządzeń produkcyjnych, wydajnych suszarni i zaawansowanych technicznie pieców tunelowych pozwala Engels Baksteen połączyć wysoką jakość z działaniami społecznie odpowiedzialnymi. Stulecia doświadczenia pokazują, że produkty ceramiczne są bardzo trwałe, na co wpływają zarówno ich walory estetyczne, jak i właściwości techniczne.

SPRAWDŹ OFERTĘ ELEWACJI ENGELS